Відомий німецький піаніст Лоренц Кельгубер запрошує українців відвідати його концерт у камерному залі Берлінської філармонії. У програмі концерту звучатимуть ліричні твори Миколи Лисенка, Роберта Шумана, Макса Регера, Йоханнеса Брамса, Едварда Гріга та українські народні мелодії в авторській імпровізації. Концерт відбудеться 13 квітня о 20 год.

Українці зі статусом біженців мають змогу відвідати концерт безкоштовно за умови попередньої реєстрації (реєстраційна форма нижче).

Про музиканта

Джазовий та класичний піаніст Лоренц Кельгубер народився в Мюнхені 1990 року в родині церковних музикантів, почав навчатися грати на фортепіано у 5 років. В 11-річному віці він вступив до Університету класичної католицької музики у Регенсбурзі, а пізніше брав уроки у професора Франца Массінгера. Тоді ж він знайомиться з американським джазовим музикантом Робом Баргадом і джазовою музикою. У 16 років Кельгубер став студентом Інституту джазу в Берліні і закінчив його як один із наймолодших у світі випускників зі ступенем бакалавра.

2014 року Лоренц Кельгубер став першим німецьким музикантом, який переміг на престижному конкурсі Montreux Jazz Piano Solo Competition. У 2016 році він номінований на ECHO Jazz в категорії «Новачок року», а у 2018 році входить до десятки «нових ключових гравців» журналу «Jazz thing». З 2012 року Кельгубер випустив загалом 8 альбомів, міні-альбом і кілька сольних композицій, у тому числі «The Brooklyn Session», записаний із нью-йоркськими музикантами Orlando Le Fleming та Obed Calvaire та сольний альбом «Live» на Montreux Jazz Festival. Він відвідав з концертами всю Європу, США та Південну Америку.

Нині Лоренц Кельгубер дає воркшопи та майстер-класи в Німеччині та за кордоном. Він викладає в Регенсбурзькому університеті, а також в університетах музики в Нюрнберзі, Мангеймі та Дрездені. Разом із друзями дитинства у 2020 році Кельгубер заснував Регенсбурзький фестиваль камерної музики, яким продовжує керувати.

Реєстрація на концерт