Усеїн Бекіров

Київ, Україна

Опис

Усеїн Бекіров – український кримськотатарський композитор, піаніст, аранжувальник, саундпродюсер. У його композиціях звучать народні мелодії кримських татар, українців, азербайджанський та балканський фольклор.
Усеін Бекіров є постійним учасником європейських джазових фестивалів, серед яких “HanseStadtFest” (Франкфурт), “Krakov Jazz” та ін., а також великих українських джазових фестивалів: “Koktebel Jazz Fest”, “Alfa Jazz Fest”, “ДоДж”, “Chernihiv Jazz Open”, “Джазділіжанс”, “Jazz Bez”, “Kyiv Open Air”, проєктів “Jazz Коло” Ігоря Закуса, “Тема з варіаціями.Live” Олексія Когана та ін.
Усеїн Бекіров увійшов до експортного музичного каталогу Українського Інституту.

Склад

Усеін Бекіров – фортепіано
Працює у складі тріо, квартету та більше

Замовити виступ

Відео

Аудіо

  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00

Альбом Усеіна Бекірова Taterrium – це проєкт-брила, який містить багато пластів – як музичних, так і етнографічних, історичних. Власне, музика тут стає простором великого і дружнього діалогу культур – традицій, вірувань, пам’яті. Те, що тут під однією вивіскою зібрався цвіт українського джазу, виглядає лише однією із важливих особливостей проєкту. Слухати Taterrium – це ніби відпочивати у компанії талановитих, приємних і дуже різних людей, яким є чим поділитися зі світом

Ігор Панасов, головний редактор cultprostir.ua