Даніл Зверхановський

Берлін, Німеччина

Опис

Даніїл Зверхановський – гітарист, учасник багатьох джазових проєктів як лідер та сайдмен. Перші професійні виступи у складі оркестру були у Києві в 2007. Серед фестивалів: Jazz Kolo, Jazz Koktebel, Cherkasy Jazz Festival, Alfa Jazz Festival та інші. Особливий вплив на професійне становлення мала робота з Kiev Big Band у 2011-2012 рр. За роки перебування в Австрії та Німеччині брав активну участь у місцевому музичному житті, грав на конкурсах Montreux Guitar Competition 2013, MM Jazzfestival 2013, Riga Jazz Stage 2017.
Є учасником рок гурту Blondevillain, у якому також грають музиканти з Нової Зеландії, Ірландії та Італії. Співзасновник інді-гурту Bird Dreams, що об’єднує музикантів з України, Італії та Німеччини. У 2017 видав сольний альбом “In Pieces Suite”, який був записаний трьома роками раніше за підтримки тодішнього вчителя Даніла – відомого гітариста Курта Розенвінкеля.

Світлини: Urban Lys Photos / Olga Kovalevska

Склад

Даніл Зверхановський (Danil Zverkhanovsky) – гітара
Ігор Осипов (Igor Osypov) – бас-гітара
Хєсус Вега (Jesus Vega) – барабани

Відео

Даніл дуже особливий хлопець і музикант. Дуже талановитий і має вкрай унікальний спосіб мислити про музику і про гітару. Мені до смаку такий підхід. Я впевнений, якщо він йтиме своїм природним шляхом, з’являться речі, яких до того ніхто ще не чув. Він виявився трохи сором’язливим хлопцем, тому минув певний час, доки мені вдалося роздивитися, який він. І у нього прекрасне почуття гумору – це, гадаю, перше, що нас об’єднало.

Курт Розенвінкель, відомий джазовий гітарист, засновник лейблу Heartcore Records (Німеччина) для Meloport