У 2019 році агенція URBAN LYS організувала і провела всеукраїнський тур двічі номінованого на Греммі Benito Gonzalez Trio (USA). Тріо відомого піаніста венесуельського походження Беніто Гонсалеса з Нью-Йорка вперше виступило в Україні, хоча сам Беніто вже неодноразово грав тут у складі інших проєктів. У власній команді, що існує вже багато років та чимало концертує по світу, Гонсалес розкривається з іншою силою. Окрім нього, до складу тріо входять відомий американський контрабасист Essiet Okon Essiet і молодий італійський ударник Alessandro D’Anna.

Беніто Гонсалес був визнаний багатообіцяючим піаністом і композитором завдяки успішному дебютному альбому «Start Point» (Крісчен МакБрайд, Антоніо Санчес, Рене Маклін, Рон Блейк) і першої премії на головному американському конкурсі джазових піаністів (Great American Jazz Piano Competition, 2005). Другий альбом «Circles» (Рон Блейк, Майрон Велден, Азар Лоуренс, Крисчен МакБрайд, Джефф “Tain» Веттс), що здобув величезну популярність серед шанувальників джазу, демонструє ґрунтовну особисту роботу, оскільки Гонсалес зявляється в ньому як лідер і прекрасний імпровізатор.

Увагу критиків Беніто привернув своєю роботою над альбомом Кенні Гарретта «Seeds from the Underground», який отримав номінацію на премію Grammy. Після майже семи років гастролей із Кенні Гарреттом, Гонсалес додав до своєї скарбнички виступи на численних фестивалях і в міжнародних джазових клубах.

Тур в Україні відбувся на підтримку альбому “Passion Reverence Transcendence” (2018), інспірованого творчістю МакКоя Тернера. 

Дякуємо світлої пам’яті Маркіянові Іващишину за логістичні поради під час проведення туру.

 

“Дякую за найкращий тур у моєму житті. Ви неймовірні, і я дуже ціную вашу роботу. Нехай Бог благословляє вас. З любов’ю, Беніто”