Михайло Балог

Львів, Україна

Опис

Михайло Балог, також відомий як MANU, – український джазовий саксофоніст, ді-джей, радіоведучий, композитор, викладач та електронний музикант. Засновник та автор методик Vedel School. Відомий своїми неординарними мистецькими проектами, що виходять за рамки певного жанру та стилю.
Постійний експериментатор, що поєднує в своїй музиці церковні хорали, електронну музику, джаз, імпровізаційну музику та роботи для кіно та театру. Він відомий не лише як успішний джазовий саксофоніст: ембіентна музика його електронного проекту MANU звучала в багатьох сакральних місцях – соборах, лофтових локаціях і храмах різноманітних конфесій.
Як сольний виконавець Балог брав участь в фестивалях JazzBez, Alfa Jazz Fest (нині – Leopolis Jazz Fest) та ін. Він багато гастролює Європою, робить спільні проекти з театральною етно-групою «Курбаси», хором ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ, є постійним учасником тріо відомого джазового контрабасиста Марка Токаря – Mark Tokar Trio.

Склад

Heinali/Balog:
Михайло Балог – саксофони
Heinali – модульний синтезатор

Програма з хором

Замовити виступ

Відео

Аудіо

  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00

Згадуючи мою першу зустріч із Михайлом кілька років тому, я розумію її символічність. Тоді його Vedel School робила кількаденний майстер-клас у Києві. За порадою друзів я пішла на воркшоп із конноколу, індійської ритмічної традиції, яку викладав сам Балог. Цей урок обережно перевернув моє розуміння теорії, зробив музику реальнішою, ближчою. Спершу я познайомилась із Балогом-викладачем, а пізніше того ж дня — із Балогом-музикантом. Обидва справили на мене сильне враження. Його вечірній концерт — імпровізації саксофону і модульного синтезатора в дуеті з Heinali — згодом сформувався в один із найцікавіших EP двадцятого року, «A Mechanical Bird in an Electric Garden».
Повертаючись до того дня з воркшопом і виступом, я згадую своє перше враження — думку, що, ймовірно, не знаю в українському музичному середовищі такої цілісної фігури як Михайло Балог.

Софія Швагер, Comma