LILOVIY

Київ, Україна

Опис

LILOVIY – український інді-гурт з Києва. В основі композицій лежить магічний вокал Олени Ковернік, делікатність і вишуканість фірмового акустичного звучання.

Дебютний альбом гурту “Називай” вийшов у світ в серпні 2019 року. Світлі романтичні пісні альбому тяжіють до інді-фольк звучання. Завдяки віршу “Ліловий” львівської поетеси Наталі Мраки, у співпраці з якою був створений альбом, народилася назва гурту.

Новий етап творчості відзначився зверненням до поезії відомого українського письменника Юрія Іздрика, на поезію якого написаний другий альбом гурту “Тільки рай” (липень 2020 року). “У LILOVIY дуже вигадлива та якісна музика, вони відчувають, вслухаються, не ігнорують внутрішню мелодику вірша, що дуже рідко буває,” – говорить про співпрацю Іздрик.

За короткий час свого існування гурт виступав на фестивалях Respublica Fest, Woodstock Ukraine, Lesia Grand Fest, Зелена Сцена та інших відомих майданчиках.

Зараз LILOVIY готується до серії концертів у різних містах України.

Склад

Олена Ковернік – вокал
Антон Ан – соло-гітара, ритм-гітара
Максим Ткач – акустична гітара

Замовити виступ

Відео

Аудіо

  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00

Дивовижне відчуття – ніби вокалістка співає, дивлячись тобі в очі. Немає бар’єрів, затиснень, вільне перетікання світла з аудіофайлу в серце. Це та сама українська музика, яка пропливає повз рейтинги і хайп у соцмережах – просто у сховище, де наші золоті запаси.

Ігор Панасов, музичний оглядач