Дмитро Радзецький

Київ, Україна

Опис

Дмитро Радзецький працює в жанрах сучасної академічної музики, джазу, року, авангарду, ембієнту, електроніки та ін. Музична багатогранність дозволяє йому постійно змінювати музичний стиль та кількість музикантів його проектів – від одного до 80 виконавців: Дмитро – засновник, керівник та диригент першого в Україні «Українського Імпровізаційного Оркестру».
Переможець багатьох конкурсів в Україні як гітарист і композитор. Учасник/керівник експериментального музичного проекту “Supremus”, рок-гурту “SUR Band”. З 1997 року разом із братом, бас-гітаристом, мультиінструменталістом і композитором Сергієм Радзецьким незмінно працюють у електроакустичному гітарному дуеті “Big Second” (ака “Radz”). Виступав з концертами класичної, експериментальної, джазової та рок-музики у багатьох містах України, Польщі, Німеччини, США, Ізраїлю, Чехії, Словаччини, Нідерландів. Автор камерних, оркестрових, електроакустичних, рок-композицій, музики до короткометражних стрічок, радіо та телешоу тощо. Автор і розробник унікальних 8-і 10-струнних MIDI Радз-гітар, що поєднують в собі класичну гітару, електрогітару, бас-гітару та синтезатор. Дискографія налічує 13 альбомів та EP студійних і live записів.

Склад

Дмитро Радзецький – 8-ми і 10-ти струнні MIDI Радз-гітари, клавішні
Сергій Радзецький – бас-гітара, клавішні, вокал
Ростислав Ягодка – ударні
Михайло Сарана – тенор саксофон, сопрано саксофон, флейта, кларнет

Замовити виступ

Відео

Аудіо

  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00
  • 0:00

Дмитро та Сергій Радзецькі – багаторічні та послідовні адепти експериментальної музики в Україні. Їхня музика охоплює цілий спектр стилів від прог-року та джазу до ембієнту та нео-класики. Імпровізація та непередбачуваність для слухачів у поєднанні з вражаючою виконавчою майстерністю – це органічні ознаки музики братів. Свою енергію Радзецькі втілюють у формі різних гуртів/проєктів: RADZ, SЮR Band, Ukrainian Improvisers Orchestra, ЧАЙ З М’ЯСОМ та інших. До того ж вони є розробниками власного унікального інструменту, який має назву Радз-гітара.

Олександр Пролетарський, karabas.live